Garantija un Atgriešana


Garantija

Visām precēm (iegādātas
www.pro-mix.lv), kuras iegādājies Pircējs (fiziska persona, kura izteikusi vēlmi iegādāties, iegādādājusies vai varējusi iegādāties, lietot preces vai pakalpojumu mērķiem, kuri nav saistīti ar minētās personas saimnieciskās darbības vai profesionālas darbības veikšanu),
tiek nodrošināta garantija uz ražotāja noteiktu garantijas termiņu, kurš norādīts saskaņā ar lietošanas pamācībā – instrukcijā atrunātajiem noteikumiem vai definēts ražotāja garantijas talonā.
Minimālais jebkuras preces garantijas termiņš – 1gads, maksimālais termiņš – 3 gadi.
Garantiju apliecinošs dokuments ir garantijas talons, kurš tiek izsniegts preces saņemšanas brīdī. Garantijas laiks tiek noteikts no garantijas talona saņemšanas brīža līdz garantijas talonā ierakstītajam gala termiņam.
Garantijas spēkā esamības laikā tiek veikts ražotāja brāķa remonts vai arī tās nomaiņa ar jaunu vai analoģisku preci.
Garantijas termiņš precei, kura uz garantijas pamata tiek apmainīta, netiek pagarināts, spēkā esošs ir iepriekšējais garantijas termiņš, sākot no garantijas talona izsniegšanas brīža līdz talonā norādītajam garantijas beigu datumam.
Garantija attiecas tikai uz preces iekšējiem tehniskiem bojājumiem.
 
Garantija neattiecas uz sekojošiem preces bojājumiem:
 • Bojājumi, kuri radušies svešu, neparedzētu vielu, šķidrumu, papīru, kukaiņu u.c. iekļūšanas rezultātā
 • Bojājumi, kurus radījušas dabas stihijas, ugunsgrēks, sadzīves faktori, nemērķtiecīgi ārēji faktori (elektrisko tīklu ātra sprieguma maiņa utt.) un citi neparedzēti nelaimes gadījumi
 • Bojājumi, kurus izraisījusi enerģijas avotu parametru, telekomunikāciju un kabeļu tīklu nesaderība un citi līdzīgi faktori
 • Bojājumi, kurus izraisījusi standartiem neatbilstošu nekvalitatīvu materiālu, rezerves daļu, komplektējošo elementu, aksesuāru, visu iespējamo datu nesēju (ieskaitot CD, disketes u.c) izmantošana
 • Bojājumi, kuri radušies preces neatbilstošas, tai neparedzētas izmantošanas seku rezultātā, kā arī fizisku, ķīmisku, termālu un citu pārslodžu rezultātā, pārsniedzot ražotāja noteiktos preces izturības ierobežojumus.
Garantija neattiecas uz:
 • Izejvielām, sastāvdaļu komplektiem, baterijām, akumulatoriem, mehāniskiem palīglīdzekļiem (piem. printeru papīra turētājs, datorpeles paliktnis u.c.)
 • Instalētajam programnodrošinājumam (operētājsistēmas, pievienotās programmas, failu sistēmas) un lietotāja dati (dokumenti, programmas un uzstādījumi).
Ja Jūsu iegādātajai precei esat konstatējis ražotāja brāķi, lūgums preci kopā ar iegādes un garantiju apstiprinošiem dokumentiem nogādāt www.pro-mix.lv birojā.
Ja Jūsu iegādātajai precei ir autorizēts servisa centrs, rekomendējam ar garantijas talonu vērsties tieši pie noteiktā servisa centra speciālistiem. Ņemiet vērā, ka vēršoties
www.pro-mix.lv, problēmas atrisināšanas laiks, diemžēl, pagarināsies dēļ tā iemesla, ka nepieciešams preci nogādāt uz / no servisa centru.
Autorizēto servisa centru adreses un kontakttālruņi pieejami Jūsu garantijas talonā.


   
 
 

1. Sony, Panasonic, LG – Elektronikas serviss SIA
Adrese: Tadaiķu iela 4, Rīga, LV-1004, Telefons: +371 67717060
Darba laiks: 
 • Pirmdiena-Piektdiena: 9:00-18:00

 • Sestdiena: 10:00-16:00

 • Svētdiena: brīvs


2. Olympus, Manfrotto
Adrese: Vienibas gatve 87i, Rīga, LV-1004, Telefons: +371 674501493. Deta, Exide, Pirelli, Momo – Latakko SIA
Adrese: M. Nometņu iela 33, Rīga, LV-1002, Telefons+371 676051204. Canon – Canon foto un video tehnikas serviss
Adrese: Mūkusalas iela 15a, Rīga, LV1004 Telefons: +371 67387510
Darba laiks: 
 • Pirmdiena-Piektdiena: 9:00-18:00

 • Sestdiena: brīvs

 • Svētdiena: brīvs5. 
Disnet Distributors B.V.
Bathoorn 4b, 9411 SE, Beilen
(+31) 593 - 746010
info@disnet.nl
 • Allocacoc, Atmosphere, Ballpod, Blackrapid, Caruba, Choetech, Cokin, F-Stop, Feelworld, Fotopro, Fujifilm, Fun, Genesis, Giottos, GePe, Godox, GPO, Hoodmanб Irix, JJCб Kiwi, MagMod, Meike, MIRFAK, Moft, Moza, Nest, Nitecore. SmallRig, SMDV, Spider Holster, Superior, Thingyfy Pinhole, Urth, Westcott, Viltrox, Vortex, VSGO, WANDRD, Weeylite, Wimberley
6. SAMYANG, TAMRON - Proclub sp. z o.o. sp.k.
ul.Żytnia 15
01-014 Varšava, Polija

info@proclub.pl
cameraservice.eu/lv/

7. NEWELL , Saramonic , LAOWA , FeiyuTech - FDirect

info@fdirect.eu
tel. +48 42 252 99 95
Brukowa 10, 91-341 Łódź, Poland
 
Preču uzglabāšana:

1. Ja pircējs preces neizņem trīsdesmit (30) dienu laikā bez pamatota iemesli (no pavadzīmes izsniegšanas brīža), tad (SIA HVANN BALTIC; (www.pro-mix.lv ) patur tiesības iekasēt soda nauda no 5 līdz 20 eiro (atkarībā no pasūtījuma lieluma un vērtības).
2. Ja pircējs preces neizņem ilgāk par 12 kalendārajiem mēnešiem, tad SIA HVANN BALTIC; (www.pro-mix.lv ) var pārdot preces par brīvu cenu, uzglabāšanas izmaksas segšanai.

Pirkumu atgriešana:

1. Pircējam (Patērētājām) ir tiesības atgriezt preci četrpadsmit (14) dienu laikā preces bez paskaidrojumiem. Atteikuma tiesības neattiecas uz juridiskām personām.
2. Atgriešanas tiesības beidzas 14. dienā no precē norādītā datuma pavadzīme.
3. Lai izmantotu atgriešanas tiesības, pircējam ir jāinformē par lēmums par preču atgriešanu rakstiski (SIA HVANN BALTIC ( www.pro-mix.lv )), adrese – Margrietas 7-k3-39, Rīga, LV-1046, Mob.tel.:
+371 20388898 ), vai pa e-pastu – pro.foto.office@gmail.com
4. Lai tiktu ievērots atgriešanās tiesību termiņš un noteikumi, ir nepieciešams Jūsu paziņojumu par velmi atgriest preci tiks un nosūtīt tas līdz atgriešanas tiesību termiņa beigām.
5. Precēm jābūt nebojātām un oriģinālajā (nebojātā) iepakojumā.
6. Noteikumus par atgriešanu vai atteikšanos atdot reglamentē Ministru kabineta noteikumi Ministri Nr.255 20.05.2014. "Noteikumi par distances līgumu".
7. Pircējs nevar izmantot atgriešanas tiesības gadījumos, kas norādīti Ministru kabineta noteikumi Nr.255 un SIA HVANN BALTIC; (www.pro-mix.lv) patur tiesības atteikt speciāli pasūtīto preču atgriešanu pircējs no piegādātājiem ārpus Latvijas Republikas. Šādu preču atgriešana iespējama tikai līdz savstarpēja vienošanās un visas izmaksas par piegādi, iepakošanu, diagnostiku un uzcenojumu preces (ja to regulē ārvalstu piegādātājs) - maksā pircējs.
8. Arī SIA HVANN BALTIC; (www.pro-mix.lv) ir tiesības atteikties no atgriešanas elektroniskās ierīces, kurās ir aktivizēti iekšējie skaitītāji (piemēram, tād piemēram, foto un video kameras), kas ietekmē preču izmaksas un padara preces par LIETOTU. Šādu ierīču atgriešana iespējama tikai pēc savstarpējas vienošanās ar ierīces izmaksu izmaiņu korekcija.
9. Veicot pasūtījumu mūsu vietnē, pircējs automātiski piekrīt mūsu noteikumiem. 

Informācija par ārpustiesas strīdu risināšanas iespējām un ārpustiesas strīdu risinātājiem:


Lejupielādēt: Atteikuma veidlapa

Svarīgi

SIA HVANN BALTIC neglabā noslēgtos pirkuma līgumus. Atsevišķos gadījumos iespējama pirkuma dokumentu (preču pavadzīme).